.

.

זכוכית נעילת דלת, חכם, טביעת אצבע זכוכית נעילת דלת סגסוגת אבץ דלת זכוכית ננעלת תומך Bluetooth יישום המפתח פותח עבור 8 to12mm עובי Frameless דלתות הזזה(דלת כפולה)

זכוכית נעילת דלת, חכם, טביעת אצבע זכוכית נעילת דלת סגסוגת אבץ דלת זכוכית ננעלת תומך Bluetooth יישום המפתח פותח עבור 8 to12mm

ILS 71.55

כמות
בטופס נגיש להזמנה

דלת זכוכית נעילת תומך בשלוש פתיחת שיטות, טביעות אצבע נעילה, Bluetooth יישום מפתח ביטול נעילה, אשר נוח יותר, חכם יותר.Keyless דלת הזזה מנעול עשוי סגסוגת אבץ באיכות גבוהה חומר, עמיד ולא פגום בקלות.ההתקנה היא פשוטה, לא צריך להיות אגרוף עבור ההתקנה.את הדלת מנעול בטיחות מאמצת מוליכים למחצה לחיות חיישן טביעות אצבע, שניתן לפתוח עם נגיעה אחת קלה לשימוש.אתה יכול להציג את נעילת שיא של דלת הזכוכית באפליקציה לנייד.מתאים frameless דלתות זכוכית, frameless ידנית דלתות הזזה, וכו'.אתה יכול להשתמש בטלפון שלך כדי לבטל את הנעילה ולנעול את המפתח במתג, ולנהל טוב יותר את טביעת האצבע קלט ומחיקה.תכונה : 1. תומך שלוש בפתיחת שיטות, טביעות אצבע נעילה, Bluetooth יישום מפתח ביטול נעילה, אשר נוח יותר, חכם יותר. 2. עשוי באיכות גבוהה סגסוגת אבץ חומר, עמיד ולא פגום בקלות.ההתקנה היא פשוטה, לא צריך להיות אגרוף עבור ההתקנה. 3. היא מאמצת מוליכים למחצה לחיות חיישן טביעות אצבע, שניתן לפתוח עם נגיעה אחת קלה לשימוש. 4. אתה יכול להציג את נעילת שיא של דלת הזכוכית באפליקציה לנייד.מתאים frameless דלתות זכוכית, frameless ידנית דלתות הזזה, וכו'. 5. אתה יכול להשתמש בטלפון שלך כדי לבטל את הנעילה ולנעול את המפתח במתג, ולנהל טוב יותר את טביעת האצבע קלט ומחיקה.אופן השימוש : להשתמש כבל נתונים מסוג USB כדי לטעון את הנעילה חכמה, ולאחר מכן בצע את ההוראות כדי להשתמש בו.מפרט : סוג הפריט : דלת הזכוכית נעל חומר : סגסוגת אבץ, צבע : כפי שמוצג בתמונה סוג הסוללה : 3.7 V סוללת ליתיום, הסוללה דגם : YN502020, קיבולת הסוללה : 150m Ah (built-in סוללה) אוסף טביעות אצבע זמן : ≤0.5 S טביעת אצבע התאמת זמן : ≤1 שווא לדחות קצב (FRR) :

מאפיינים

Item Type:
Glass Door Lock
Material:
Zinc Alloy 
Color:
As shown in the picture
Battery Type:
3.7V lithium battery, battery model
Fingerprint Collection Time:
≤0.5S
Fingerprint Matching Time:
≤1S
False Reject Rate (FRR):
False Accept Rate (FAR):
Number of Fingerprint Groups:
100 groups
Applicable Door Thickness:
8-12mm / 0.31-0.47in
APP:
for Android, for IOS
Unlocking Methods:
Fingerprint, Bluetooth, and key three unlocking methods
Bluetooth Version:
≥4.2
Application:
Frameless glass doors, frameless manual sliding doors, etc.
Package List:
1 x Lock :
2 x Key :
4 x Screw :
1 x Wrench :
1 x USB Data Cable :
1 x Accessories  :
1 Sheet x QR Codes (2pcs)  :
1 x Manual  :
קונים גם בוחרים