.

.

הרכב מחזיק טלפון טלפון נייד הר מחזיק טלפון לרכב הר מחזיק טלפון מגנטי לוח המחוונים & השמשה אוניברסלי לרכב בעל טלפון הר עבור iPhone, סמסונג, מוטו, Huawei, נוקיה, LG, טלפונים חכמ?

הרכב מחזיק טלפון טלפון נייד הר מחזיק טלפון לרכב הר מחזיק טלפון מגנטי לוח המחוונים & השמשה אוניברסלי לרכב בעל טלפון הר עבור

ILS 32.98

כמות
בטופס נגיש להזמנה

יותר ייתכן שתרצה לדעת על הרכב הזה מחזיק טלפון : .קל להתקנה ולשימוש, המכונית דש מחזיק טלפון יכול להתקין תוך כמה שניות.הרכב מחזיק טלפון הר הוא בחירה טובה עבור רוב מכוניות, טנדרים, רכבי שטח, משאיות ומוניות; זה גם עוזר טוב עבור Uber ו ההרמה נהגים.Sunyou החזק יציבות הרכב מחזיק טלפון הר : .זה יכול להחזיק את הטלפון שלך בחוזקה את כוס יניקה מחזיק עד 44 ק " ג≈עשרות i Phone 12 pro מקס עומד על מזג אוויר קיצוניים בין 44°F עד 194°F, אפילו תחת מזג אוויר קיצוניים כמו טקסס או פלורידה. 【הפעלה קלה, רחב תאימות】פשוט לגעת המכונית שלנו מחזיק טלפון הר עם יד אחת לשחרר או לנעול את הטלפון הסלולרי שלך בתוך שניות.וזה יהיה רענן כמו חדש.【3 ב-1 אוניברסלי לרכב בעל טלפון הר】Sunyou הרכב מחזיק טלפון הר עשו עם מטוס חומרי PTFE, יכול להיות אוניברסלית מותקן לוח המחוונים שלך, השמשה הקדמית או פתח אוורור לפגוש את הדרישה שלך בזמן שנוח שלך ואת הדרישות.אחד של סוג אחד קל לגעת המנגנון מאפשר לך בקלות הר ולהסיר את הטלפון החכם שלך פשוט על ידי תנועה. -עבור כל Samsung : לגלקסי S20 Ultra / גלקסי S20+ / גלקסי S20 / גלקסי Note20 Ultra / גלקסי Note20 / גלקסי Note10+ / גלקסי Note10 / גלקסי S10+ / גלקסי S10 / גלקסי S10e / גלקסי Note9 / גלקסי S9+ / גלקסי S9 / גלקסי S8+ / גלקסי S8 / גלקסי S7.A4 : בטח, כוס היניקה ניתן להסיר מבלי להשאיר סימנים.את Sunyou קל one Touch 5 לוח המחוונים & השמשה הר הוא אוניברסלי חכם פתרון זה מהונדס בבטחה שפר את חוויית הנהיגה שלך.2 אינץ ' טלפונים סלולריים עם otterbox מקרים כאלה או אחרים עבה המקרים.ש2 : האם הטלפון הזה הר לעבוד עם i Phone 12 Pro מקס עם Otterbox המקרה?. -עבור כל פיקסל : פיקסל 4 / פיקסל 4 XL / פיקסל 3 / פיקסל 3 XL / פיקסל 3a / פיקסל 2 / פיקסל 2 XL / פיקסל XL / פיקסל.Sunyou גדול, יד-iphone מכונית הר, לתפוס את הטלפון שלך בחוזקה!.ואז להשתמש במים חמים כדי לנקות את כוס יניקה, תן לזה מיזוג יבש. -עבור כל One Plus : עבור One Plus 8 T / One Plus 8 Pro / One Plus 8 / One Plus 7 T Pro / One Plus 7 T / One Plus 7 Pro / One Plus 7 / One Plus-6 /One Plus 6 / One Plus 5 T / One Plus 5. 【המחוון עיצוב & מרובים זווית צפייה】את הטלפון הסלולרי של בעל הרכב עבור i Phone 12 מתכווננת זרוע עם טווח של 0° 225 מעלות, יכול להיות מותאם למעלה או למטה עבור מגוון רחב של זוויות, אשר מייעל את הצגת יכולות. 【נכון אוניברסלי רכב הר】סופר רחב הזרוע מאפשרת את המכונית הר להתאים עבור כל טלפונים חכמים, עבה המקרים.

מאפיינים

קונים גם בוחרים