.

.

חד פעמי קפה מסננים למבשלות Keurig לשרת יחידה 1.0 ו-2.0, תואם עם כל המותגים של חד פעמיות, לשימוש חוזר K כוסות מסננים (600 לספור).

חד פעמי קפה מסננים למבשלות Keurig לשרת יחידה 1.0 ו-2.0, תואם עם כל המותגים של חד פעמיות, לשימוש חוזר K כוסות מסננים (600 לספור).

ILS 34.48

כמות
בטופס נגיש להזמנה

【טוב יותר לזרום】Irmidi נייר פילטר עשוי מחומר באיכות גבוהה מגרמניה.100% מתכלה.דק יותר כדי לאפשר יותר לזרום.עומד בלחץ גבוה ,לא לקפוץ, לא קל להרוס. 【יותר, בריא יותר】אוטומטי ממוכן הייצור במקום מיוצר בעבודת יד.זיהום-בחינם בסביבת הייצור,לא אקונומיקה,לא מזיק שאריות כימיות, אין נזק לגוף.בטוח יותר, בריא יותר. 【בכושר מושלם עבור כל K-כוסות】מתאים לכל חד פעמיות, לשימוש חוזר k-כוס קפה מסננים כמו Solofill, EZ-גביע, שלי K-הגביע, Eko Brew, פשוט כוסות ,וכו'.עבודה על Keurig 1.0 ו-2.0 מנות בודדות. 【משפר טעם】להגדיל את זמן השריה של קפה, ביעילות לשפר את איכות הקפה.מלכודת הרבה של הקפה של שמנים טבעיים, אין משקעים בתוך הכוס שלך.ליצור עשיר וחלק קפה. 【קל ניקוי】לא silting מסנן רשת,אין בלגן, אתה לא צריך לגעת בכל פולי קפה.פשוט להסיר ולזרוק את נהג נייר סינון.לחסוך הזמן שלך בעוד אתה ממהר בבוקר.Irmidi חד פעמיים קפה פילטר עשוי מחומר באיכות גבוהה מגרמניה.דק יותר,כדאי לזרום.אבל עומד בלחץ גבוה ,לא לקפוץ,לא נקרע בקלות.לשמור על צורתו ולא הבלגן לאחר מתבשל כוס קפה טרי.אין צורך לשטוף את תרמיל קפה בין שימושים.לספק יותר נוחות החיים העמוס שלך.

מאפיינים

קונים גם בוחרים