.

.

ילדים המצלמה מצלמת וידאו דיגיטלית ילדים דיגיטלי Selfie המצלמה הפעוט המצלמה ללמוד מצלמה צעצוע נייר הדפסה, צבע עטים, תיק המצלמה בנים ובנות(ורוד)

ילדים המצלמה מצלמת וידאו דיגיטלית ילדים דיגיטלי Selfie המצלמה הפעוט המצלמה ללמוד מצלמה צעצוע נייר הדפסה, צבע עטים, תיק המצלמה

ILS 115.78

כמות
בטופס נגיש להזמנה

קיבולת גדולה ללא חשש, 2000 מיליאמפר סוללה עם סיבולת חזק, ממשק ה-USB הוא קל תוספת כוח. ידידותי לסביבה שרוול סיליקון, בטוח, אנטי ליפול, להגן המקסימה מכונה, שתוכננה במיוחד כיף מצלמה לילדים, מתנה טובה יותר מאשר טלפונים ניידים, קונסולות משחק לילדים לחקור את העולם שלו. המצלמה עם 18 מגה פיקסל יכול לתפוס פרטים קטנים, הדפסת תמונות באופן מיידי ללא סרטים או טונר.לוקח נהדר תמונות מעולם לא היה קל יותר או מהנה יותר.כיצד להשתמש : 1.פשוט להשתמש במסך המגע ולחץ על כפתור הצילום לתפוס את התמונה, ואז להדפיס את התמונה ולראות את הזיכרונות שלך. קיבולת גדולה ללא חשש, 2000 מיליאמפר סוללה עם סיבולת חזק, ממשק ה-USB הוא קל תוספת כוח. לאחר האתחול, לחץ על מקש התפריט.לחץ על התמונה, לאשר לחצן הזן המתאים למצב או הגדרה.כיתה מזון חומר ABS, עגול, לא הקצה עיצוב, החלקה ללבוש, נוחות עדין, אחיזה, טיפול בילדים העדינה של העור.

מאפיינים

קונים גם בוחרים