.

.

סוללה 18650 מחזיק תיק, סוללה הגנה מיקרו USB סוללה 18650 מחזיק תיק חזק המעשיות עמיד עבור מהנדס חוצות

סוללה 18650 מחזיק תיק, סוללה הגנה מיקרו USB סוללה 18650 מחזיק תיק חזק המעשיות עמיד עבור מהנדס חוצות

ILS 28.48

כמות
בטופס נגיש להזמנה

הסוללה התיבה נורית חיווי תפקוד, ירוק מלא ואדום אומר טעינה.עם 1 מתג, אשר יכול לשלוט פלט USB, קל ונוח לתפעול.הפלט הנוכחי של מודל זה יכול 2 A, אשר יכול כוח הרבה לוחות הבקרה.מודול יש סוללה הגנה, חיוב או overdischarge פונקצית הגנה.יכול להשתמש מודול זה כוח עבור Raspberry Pi ואת חיישן באותו הזמן.תכונה : 1. יכול להשתמש מודול זה כוח עבור Raspberry Pi ואת חיישן באותו time2. הפלט הנוכחי של מודל זה יכול 2 A, אשר יכול כוח הרבה לוחות הבקרה.3. מודול יש סוללה הגנה, חיוב או overdischarge הגנה function4. עם 1 מתג, אשר יכול לשלוט פלט USB, קל ונוח operate5. הסוללה התיבה נורית חיווי תפקוד, ירוק מלא ואדום אומר charging Specification : סוג פריט : סוללה 18650 בעל Case Material : PCBPurpose : מודול זה יכול לשמש כדי לספק כוח עבור Raspberry Pi וחיישנים באותו הזמן.הפלט הנוכחי של מודל זה יכול 2 A, אשר יכול כוח הרבה לוחות הבקרה.יציאת טעינה : מיקרו USBCharging נוכחי : 0.5 AOutput מתח : 5~8 VBattery סוג : 18650 x 4 (עצמית מסופקים) רשימת החבילות : 1 x סוללה Box1 x חיבור Line Note : מוצר זה אינו מכיל סוללות 18650.בעת התקנת, תשומת לב חיובית ושלילית הקטבים של הסוללה, לא להפוך את החיבור, בצע את +‑ כיוון על PCB, ולא בעקבות חיוביות ושליליות כיוונים על הסוללה הולדר.

מאפיינים

Item Type:
18650 Battery Holder Case
Material:
PCB
Purpose:
This module can be used to power for Raspberry Pi and sensors at the same time. The output current of this model can 2A, which can power many control boards.
Charging Port:
Micro USB
Charging Current:
0.5A
Output Voltage:
5~8V
Battery Type:
18650 x 4 (self-provided) 
Package List:
1 x Battery Box :
1 x Connecting Line :
This product does not contain 18650 batteries. When installing, pay attention to the positive and negative poles of the battery, do not reverse the connection, please follow the +‑ direction on the PCB, and do not follow the positive and negative directions on the battery holder :
קונים גם בוחרים