.

.

תרמיל רצועת כתף מחצלת, חגורות הכתף כר‑קר הוכחה קל לשימוש חסון לתינוק חיתול התיק Lagguage על חגורת הבטיחות עבור תיק(שחור)

תרמיל רצועת כתף מחצלת, חגורות הכתף כר‑קר הוכחה קל לשימוש חסון לתינוק חיתול התיק Lagguage על חגורת הבטיחות עבור תיק(שחור)

ILS 31.50

כמות
בטופס נגיש להזמנה

עם חסון החומר השחור הזה כרית כתף קל מאוד להתקנה, פשוט לתפעול וקל לשימוש.לא רק מתאימה את חגורת הבטיחות, אלא גם על תיק היד שלך, מותק תיק החתלה, lagguage, וכו'.מתאים עבור חגורות בטיחות למבוגרים ולילדים, אבל מתאים גם תרמילים, אופנתי, פרקטי ונוח.אלסטי, היפואלרגני, בידוד חום וקור הוכחה, זה יכול להגן על הכתפיים ולעשות נהיגה, רכיבה נוח יותר.זה כתף השומר יכול לספק יותר ריפוד ולהגן על הכתפיים שלך מפני כל נזק.תכונה : 1. אלסטי, היפואלרגני, בידוד חום וקור הוכחה, זה יכול להגן על הכתפיים ולעשות נהיגה, רכיבה על יותר comfortable2. מתאים עבור חגורות בטיחות למבוגרים ולילדים, אבל מתאים גם תרמילים, אופנתי, פרקטיות ו comfortable3. זה כתף השומר יכול לספק יותר ריפוד ולהגן על הכתפיים שלך מכל damage4. עם חסון החומר השחור הזה כרית כתף קל מאוד להתקנה, קל לתפעול, קל use5. לא רק מתאימה את חגורת הבטיחות, אלא גם על תיק היד שלך, מותק תיק החתלה, lagguage, וכו'.מפרט : סוג פריט : חגורות Sheath Material : זכוכית/זיגוג (המוצר מורכב של חומרים מורכבים)מפרט : 1pc רשימת החבילות : 1 x Seat נדן לחגורה.

מאפיינים

Item Type:
Seat Belt Sheath
Material:
Glass/Glaze (the Product is Composed of Complex Materials)
Specification:
1pc
Package List:
1 xSeat Belt Sheath :
קונים גם בוחרים