.

.

143 רמקול קוצים,המשולב סוג אודיו רמקול רגל ספייק, סאב וופר, Shockproof ספייק סוגר על מדפי הספרים, בסאב-וואפר, רצפה, קופסאות רמקולים, מגברי כוח(4PCS)

143 רמקול קוצים,המשולב סוג אודיו רמקול רגל ספייק, סאב וופר, Shockproof ספייק סוגר על מדפי הספרים, בסאב-וואפר, רצפה, קופסאות

ILS 99.89

כמות
בטופס נגיש להזמנה

באמצעות כל חומר אלומיניום, עמיד, האפקט הוא טוב יותר.יכול לשמש עבור מזעזע הוכחה של רמקולים HIFI או רמקול מדף.משמש רמקול בסיס או רמקול בסיס מסגרת, זה יכול לחסל את הצליל זיהום בין קרטון הגוף והאדמה, ולקבל צליל טהור השפעה.זה החלקה הוכחה shockproof, קומפקטי ויעיל.מתאים מדפי הספרים, בסאב-וואפר, רצפה, קופסאות רמקולים, מגברי כוח, וכו'.הדובר shockproof סוגר משמש מזעזע הוכחה של רמקולים HIFI או רמקול מדף.משמש גם עבור רמקול בסיס או רמקול בסיס מסגרת, זה יכול לחסל את הצליל זיהום בין קרטון הגוף והאדמה, ולקבל צליל טהור השפעה.מתאים מדפי הספרים, בסאב-וואפר, רצפה, קופסאות רמקולים, מגברי כוח, וכו'.תכונות : 1. באמצעות כל חומר אלומיניום, עמיד, האפקט הוא טוב יותר.2. יכול לשמש עבור מזעזע הוכחה של רמקולים HIFI או רמקול מדף. 3. משמש רמקול בסיס או רמקול בסיס מסגרת, זה יכול לחסל את הצליל זיהום בין קרטון הגוף והאדמה, ולקבל צליל טהור השפעה.4. זה החלקה הוכחה shockproof, קומפקטי ויעיל.5. מתאים מדפי הספרים, בסאב-וואפר, רצפה, קופסאות רמקולים, מגברי כוח, וכו'.מפרט : מצב : 100% מותג New Material : Aluminum Size : Approx.150 מ "מ * 40 מ" מ / 5.9 * 1.6 in Weight : 967g / 34.1 oz Package הרשימה : 4 * רמקול Shockproof Bracket12 * בורג.

מאפיינים

קונים גם בוחרים